16/02/24

Najbolji razredi izborili ulazak u veliko finale Okolišne olimpijade „Igrom i znanjem do zelenih Križevaca!

Održali smo kvalifikacije za ulazak u finale Druge okolišne olimpijade, koja će se održati 20. travnja u sklopu obilježavanja Dana planeta Zemlje. Riječ je o okolišnoj olimpijadi pod nazivom “Igrom i znanjem do zelenih Križevaca” u kojoj se učenici kroz igru, spretnost, brzinu i znanje natječu u pravilnom razvrstavanju otpada i uče o energetskoj učinkovitosti. U igrama Eko tenis i Eko štafeta natjecali su se učenici 5. i 6. razreda obje osnovne škole. Pobjednici OŠ Ljudevita Modeca su Zeleni Malci 5b i prošlogodišnji pobjednici Bombončići 6d, a najuspješniji iz OŠ „Vladimir Nazor“ su Eko junaci 5c i Pingvini 6d koji su i prošle godine bili finalisti.
Svi oni će se u velikom finalu natjecati za vrijednu nagradu – izlet u Park prirode Papuk.
Po prvi put ove godine u revijalnom dijelu kvalifikacija sudjelovali su i učenici Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci koji su pokazali zavidno znanje u odvajanju otpada.

Zahvaljujemo dragim sponzorima koji su nam omogućili organizaciju cjelokupne manifestacije!
Zagrebačka banka d.d.
logotip-gradatin_cs4_1
Gradatin d.o.o.
wangx_logo
Wang X d.o.o.
frisLOGOm
Friš d.o.o.
IPZ
IPZ Uniprojekt TERRA d.o.o.
AH logo CMYK
Auto Hrvatska d.d.