Komunalno poduzeće sudjelovalo na 19. Obrtničkom gospodarskom sajmu | Komunalno poduzeće d.o.o.

Komunalno poduzeće sudjelovalo na 19. Obrtničkom gospodarskom sajmu

Post Date: studeni 15, 2016

Komunalno poduzeće sudjelovalo na 19. Obrtničkom gospodarskom sajmu

U sklopu Obrtničko gospodarskog sajma Komunalno poduzeće d.o.o. organiziralo je radionice pod nazivom „Vratimo biootpad prirodi!“. Na radionicama su sudjelovali učenici Osnovne škole „Vladimir Nazor“ i Osnovne škole Ljudevita Modeca pod vodstvom nastavnice Senke Pleše.

Učenici su nakon uvodnog predavanja o važnosti odvajanja biootpada ilustrirali slikovnicu koja će se koristiti kao edukativni materijal na budućim radionicama.

Na štandu Komunalnog poduzeća posjetitelji su sudjelovali u nagradnoj igri ispunjavajući letak s pitanjima vezanim uz biootpad.

Zadnji dan sajma bilo je i službeno izvlačenje nagradne igre u kojoj su sretni dobitnici osvojili printer, tablet i mobitel.