Božićni domjenak za učenike građevinskih zanimanja srednje škole "Ivan Seljanec" | Komunalno poduzeće d.o.o.

Božićni domjenak za učenike građevinskih zanimanja srednje škole „Ivan Seljanec“

Post Date: prosinac 30, 2016

U prostorijama školskog restorana srednje škole „Ivan Seljanec“ održan je božićni domjenak za učenike građevinske struke prvih, drugih i trećih razreda.
Učenici svoj praktični dio nastave odrađuju u zgradi u izgradnji, izdvojenog pogona Komunalnog poduzeća Križevci u Cubincu pod vodstvom svojih profesora i naših djelatnika. Ovo je jedinstven primjer suradnje škole i poduzeća, gdje učenici svih građevinskih smjerova sudjelovanjem na projektu izgradnje niskoenergetske zgrade,  kroz svakodnevnu praksu uče i usavršavaju svoj zanat.